Často kladené otázky

Vaše společnost patří mezi významné subjekty na trhu výrobců oken. Cílem společnosti Inoutic je spolupracovat s těmi nejlepšími. Obrátili jsme se na vás, protože jsme přesvědčeni, že jsme schopni vám nabídnout lepší podmínky a podporu než váš stávající dodavatel, a rádi bychom vám nabídli naše služby.
Kontakt jsme získali v rámci našeho vlastního průzkumu významných společností mezi výrobci plastových oken, který vycházel z analýzy dat z veřejně dostupných zdrojů (internet, obchodní rejstříky aj.).
Protože se nikdy snadno nevzdáváme… Máme vám co nabídnout, ať už z pohledu komplexního produktového portfolia, nebo z pohledu široké podpory ve všech oblastech vaší práce.
Společnost Inoutic je předním evropským výrobcem PVC systémů pro okna a dveře a dále stavebních systémů – parapetů a obkladů a teras z unikátního kompozitního materiálu Twinson. Společnost Inoutic/Deceuninck, spol. s r.o. je dceřinou společností belgického koncernu Deceuninck Group, který pro region střední Evropy pro svoje produkty a pobočky používá obchodní značku Inoutic.
Ke změně značky jsme přistoupili ze strategických korporátních důvodů v roce 2012. Od té doby značku Inoutic výrazně marketingově podporujeme. Jsme nejcitovanější značkou v médiích v České republice i na Slovensku v oboru plastových oken. Naší ambicí je být nejznámějším profilovým systémem pro plastová okna na trhu. A to už stojí za to se s takovou značkou spojit, nebo ne?
Společnost Inoutic/Deceuninck patří mezi 3 největší evropské výrobce plastových profilů pro stavebnictví. V regionu střední Evropy působíme přes 20 let a naše produkty i služby patří mezi nejlepší a nejprodávanější na trhu. Věříme, že to je pádný důkaz, že jsme opravdu silným hráčem na trhu.
Přijetí tabletu vás k ničemu nezavazuje a je zcela zdarma. Tablet je ale uzamčen a nelze využívat jeho běžné funkce. Jediné, co je potřeba pro odemknutí udělat, je setkat se s naším obchodním zástupcem a vyslechnout si naši nabídku spolupráce. Obchodník vám na závěr schůzky (ať už dopadne jakkoliv) tablet odemkne pro běžné používání.
Chápeme vaše obavy. V dnešní době je především důležité moci se opřít o solidní a seriózní partnery. My vám chceme ukázat, že takovým partnerem jsme. Proto pro vás máme připravený harmonogram změny dodavatele, který jsme už mnohokrát v praxi realizovali, který je tedy ozkoušený a pro vás absolutně bezpečný a přínosný. Garantujeme vám, že přechod na profilový systém Inoutic neohrozí chod vaší výroby ani vaše obchodní aktivity, naopak z dlouhodobého hlediska pro vás bude znamenat přínos.
Na schůzce, kterou si s námi domluvíte, se dozvíte o našem přechodovém harmonogramu a dalších výhodách, které vám změna dodavatele přinese. A kromě toho vám odemkneme tablet. :-)